Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kostkowie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Biblioteka

Godziny otwarcia Biblioteki:

  • Poniedziałek: 6:45 – 14:00

  • Wtorek: 6:45 – 14:00

  • Środa: 7:30 – 16:00

  • Czwartek: 6:45 – 14:00

  • Piątek: 6:45 – 14:00

 Regulamin pracy biblioteki.Wyniki konkursu „Z przysłowiami za pan brat”

Drukuj PDF

Na początku października został ogłoszony konkurs plastyczny: „Z przysłowiami za pan brat”. Zadaniem uczestników było stworzenie rysunku do wybranego przysłowia (technika i format dowolny). Wpłynęło jedenaście konkursowych prac. Jury w składzie: p.Iwona Michalak, p.Katarzyna Selonka i p. Aleksandra Chojnacka oceniło i nagrodziło następujących autorów prac:

Więcej…
 

Słodkie piątki w bibliotece.

Drukuj PDF

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji w szkolnej bibliotece we wszystkie piątki na długich przerwach uczniowie klas 1-4 SP zmagali się z bajkowymi zagadkami. Każdy chętny uczeń losował numerek z zagadką dotyczącą najbardziej znanych baśni i bajek.

Więcej…
 

Uczniowie klas 1 SP wstąpiły w szeregi czytelników naszej biblioteki

Drukuj PDF

bibliotekaNa początku kwietnia br. uczniów klas pierwszych uroczyście pasowano na nowych czytelników szkolnej biblioteki.
Wraz ze swoimi Paniami stawili się w bibliotece, która z tej okazji została przystrojona w plakaty witające pierwszaków oraz balony. Nowi czytelnicy poznali regulamin biblioteki oraz zasady wypożyczania i szanowania książek.

Więcej…
 

„Cała Polska czyta dzieciom”

Drukuj PDF

26 października br. uczniowie klasy 6B: Amelia Bork, Julia Meyer i Dawid Styn odwiedzili swoich młodszych kolegów i koleżanki z klasy 0a i 0b. Szóstoklasiści przeczytali bajkę Czesława Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem?”. Po uważnym wysłuchaniu bajki uczniowie zerówek mieli pokolorować portret Wojtka – strażaka. Prace uczniów można podziwiać na holu szkoły.

Więcej…
 

Coroczny konkurs „Bajkowe Koszulki”

Drukuj PDF

konkurs  Weź udział w konkursie!!!  
 Twoim zadaniem jest namalować farbami swoją ulubioną postać z bajki na koszulce.

Na Twoją pracę czekam do 25.05.2015r. w szkolnej  bibliotece.

Zwycięskie prace zostaną nagrodzone.

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „Najciekawsza zakładka do książki”

Drukuj PDF

Klasy 1-3 Szkoła Podstawowa:

I. Jakub Cichocki kl.1c
II. Karolina Galuhn kl.2a
III. Oliwia Sawicka kl.2a

Więcej…
 

Podsumowanie akcji: "Studnia dla południa"

Drukuj PDF

W miesiącu grudniu w naszej szkole przeprowadzony został projekt organizowany przez Polską Akcję Humanitarną „Studnia dla Południa”. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na kwestię dostępu do wody w krajach, w których PAH buduje i remontuje ujęcia wodne m. in. w Somalii. Nasi uczniowie dołączyli do tej akcji chcąc zapewnić dostęp do pitnej wody swoim rówieśnikom w Afryce.

Więcej…
 

Konkurs „Muminki znamy i czytamy”

Drukuj PDF
Biblioteka Miejska w Wejherowie ogłosiła powiatowy konkurs plastyczny pt. „Muminki znamy i czytamy”. Łącznie na konkurs wpłynęły 183 prace plastyczne, z czego 10 z naszej szkoły. Nasz uczeń Szymon Neubert z klasy 3a SP zajął III miejsce, natomiast praca Martyny Tarnowskiej z klasy 1c SP została wyróżniona. Serdecznie gratulujemy naszym wychowankom i życzymy kolejnych sukcesów.
Więcej…
 


Strona 3 z 7